KURUMSAL

Uzman Yapı Grup; 1994 yılında PVC pencere ve kapı sistemleri alanında imalat ve uygulama faaliyetine başlayıp yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Zaman içerisinde, inşaat ve yapı sektöründeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerin taleplerini de dikkate alarak hizmet yelpazesini genişletmiştir. 2015 yılında artık ürünlerinde markalaşmaya gitmiştir. Pergola Dünyası, Katlanır Cam Dünyası ve Uzman Zip Perde artık Uzman Yapı Grubunun yeni markalarıdır. 2016 Yılı da bir Antalya şirketi olan Serçeoğulları Ltd. Şti. ile yapmış oldukları akitle “WİNPERAX” markasının İstanbul şubesini oluşturmuşlardır. Bu akitle artık gücüne güç katıp, Akdeniz iklimini İstanbul’a taşımıştır.

Şirketimiz, temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, dinamik kadrosu ile beraber ürün ve hizmetleriyle fark yaratarak, pazar payını geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

VİZYONUMUZ;

UZMAN YAPI Grup; Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedeflerken, müşteri memnuniyetini ön tarafta tutarak, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olarak, ticari ahlakı ilke edinmiş, kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla tüketiciye sunan, bir kurumdur.

 

DEĞERLERİMİZ;

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markalarımızın güvenilir imajını koruruz.
Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
Açık görüşlülüğü, yaratıcılığı, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı yaratırız.
Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
Şirketimizin uzun süreli varlığını korumak için akılcı riskler alırız.
Çalışanlarımızı şirket değer ve ilkeleri doğrultusunda memnun ederiz.